A A A

Contact met ons opnemen?
0573-297000

Medewerkers

Alied Slot

Alied Slot

Thuiscoach Jeugd

Tel: 06-21 17 75 13
Anke Muizelaar

Anke Muizelaar

Mantelzorgconsulent

Tel: 06-19 07 54 62
Bram Buiting

Bram Buiting

Directeur

Tel: 0573-29 70 00

Elly Vissers

Elly Vissers

Ouderenadviseur gebiedsteam Lochem

Tel: 06- 33 10 08 33
Irma Harmsen

Irma Harmsen

Jeugcoach & Tienerwerker

Tel: 06-50 64 56 69

Karin Nijkamp

Karin Nijkamp

Programma manager

Tel: 0573-29 70 00

Marleen Pegge

Marleen Pegge

JOGG regisseur

Tel: 06-33 18 11 00

Susan Schreurs

Susan Schreurs

Senior administrateur

Tel: 0573- 29 70 00
Wendy Goodin

Wendy Goodin

Coördinator Vrijwilligerscentrale en projectleider BUUV

Tel: 06-53 44 82 01

André Smit

André Smit

Jongerenwerker

Tel: 06-33 16 60 07

Annemarie Smith

Thuiscoach Senioren

Tel: 06-33 10 75 76

Carin Braak

Carin Braak

Medewerker Vrijwilligerscentrale

Tel: 0573-29 70 00

Gertjan Krediet

Gertjan Krediet

Projectleider buurtbemiddeling

Tel: 06-19 20 12 95

Jaap van Drunen

Jaap van Drunen

Jongerenwerker

Tel: 06-19 46 41 32

Kees Damhuis

Kees Damhuis

Sportcoach

Tel: 06-45 83 72 94

Ria Broekhuis

Ria Broekhuis

Ouderenadviseur gebiedsteam Gorssel

Tel: 06- 33 18 91 21

Tom Kleissen

Tom Kleissen

Verenigingsondersteuner

tel.: 06-53 51 93 69

Wim Bieckmann

Wim Bieckmann

Financieel administratief medewerker

Tel: 0573-29 70 00

Anita Israel

Anita Israel

Management Assistent

Tel: 0573-29 70 00

Ayse Boya

Ayse Boya

Ouderenconsulent

Tel: 06-31 49 57 63
Goverien Teerds

Goverien Teerds

Medewerker vrijwilligerscentrale

Tel: 0573-29 70 00

Janine Dijkman

Janine Dijkman

Opbouwwerker

Tel: 06-46 32 65 00

Manja Entius

Manja Entius

Activiteitenbegeleider ACSI

Tel: 0573-29 70 00

Seher Boya

Seher Boya

Coördinator Lochemse Uitdaging

Tel: 06- 53 55 96 26

Toos Valkeman

Toos Valkeman

Medewerker ondersteuning

Tel: 0573-29 70 00

Zoë Pompe

Zoë Pompe

Telefoniste/receptioniste

Tel: 0573 – 29 70 00
Anja Rouwenhorst

Anja Rouwenhorst

Coördinator FTA

Tel: 06-57 04 81 03

Bettina Wargerink

Bettina Wargerink

Medewerker Bedrijfsbureau

Tel: 0573-29 70 00

Denise de Jonge

Denise de Jonge

Coördinator Opbouwwerk en Jongerenwerk

Tel: 06-27 07 68 70

Hugo Schoute

Hugo Schoute

Opbouwwerker

Tel: 06-45 64 08 25

Jelle Kip

Jelle Kip

Trainee

Tel: 0573 – 29 70 00
Marian de Hoop

Marian de Hoop

Ouderenadviseur Mantelzorg en Dementie

Tel: 0573-29 70 00

Sonja Peterse

Sonja Peterse

Coördinator Brede School

Tel: 06-33 08 17 13

Vera Langedijk

Vera Langedijk

Ouderenconsulent

Tel: 0573-29 70 00

Bestuursleden

Ellen Steenberg

Ellen Steenberg

Voorzitter

Geert Schaeffer

Geert Schaeffer

Penningmeester

Herman Lensink

Herman Lensink

Secretaris

Wil Philipsen

Wil Philipsen

Bestuurslid

Fenneke Woertman

Fenneke Woertman

Bestuurslid