Team SWL

Alied Slot

Thuiscoach Jeugd

Tel: 06-21 17 75 13

André Smit

Jongerenwerker

Tel: 06-33 16 60 07

Anita Israel

Management Assistent

Tel: 0573-29 70 00

Anja Rouwenhorst

Projectleider Budgetadviescentrum (B€L)

Tel: 06-57 04 81 03

Anke Muizelaar

Projectleider Mantelzorg

Tel: 06-19 07 54 62

Annemarie Smith

Thuiscoach Senioren

Tel: 06-33 10 75 76

Astrid Lievestro

Projectleider Opbouwwerk

Tel: 06-44 82 87 36

Aylin Gumus

Medewerker budgetadviescentrum

Tel: 06-19 73 85 30

Bjorn Klein Brinke

Manager facilitaire zaken & JOGG regisseur

Tel: 0573-29 70 00

Bob Kok

Sportcoach

Tel: 06-46333218

Bram Buiting

Directeur

Tel: 0573-29 70 00

Carin Braak

Medewerker Vrijwilligerscentrale

Tel: 0573-29 70 00

Chloe Butler

Projectleider Seniorenwerk

Tel: 06-33 18 11 00

Christy Hogeweg

Projectmedewerker MDT Jong & Meer

Tel: 06-58 70 87 43

Colin te Booij

Jongerenwerker

Tel: 06-83 87 86 91

Denise de Jonge

Coördinator team ED16+

Tel: 06-27 07 68 70

Emma Borggreve

Telefoniste

Tel: 0573-29 70 00

Gerdie Kreunen

Opbouwwerker

Tel: 06-45 64 08 25

Gertjan Krediet

Ontwikkelaar ERWelzijn

Tel: 06-82 77 48 10

Goverien Teerds

Medewerker vrijwilligerscentrale

Tel: 0573- 29 70 00

Hans Botman

Coördinator Buurtbemiddeling

Tel: 06 – 19 20 12 95

Ilse Wonink

Coördinator Brede School

Tel: 0573 – 29 70 00

Irma Harmsen

Jeugcoach & Tienerwerker

Tel: 06-50 64 56 69

Janine Dijkman

Coördinator opbouwwerk

Tel: 06-46 32 65 00

Jolien Visser

Jongerenwerker

Tel: 0573-29 70 00

Joyce Elshof

Sportcoach en jongerenwerker

Tel: 06-30 79 97 79

Joy Broekema

Telefoniste

Tel: 0573-29 70 00

Karin Nijkamp

Relatiemanager

Tel: 0573-29 70 00

Kees Damhuis

Thuiscoach Senioren, Sportcoach aandachtsfunctionaris Huiselijk Geweld

Tel: 06-45 83 72 94

Lara Meijer

Medewerker Seniorenwerk

Tel: 0573-29 70 00

Manon Overdijk

Projectleider Eenzaamheid - ErWelzijn

Tel: 0573 – 29 70 00

Marieke Muilerman

Consulent Mantelzorg

Tel: 06-83 34 48 87

Marjolijn Pezy

Sportcoach

Tel: 06-30 57 14 92

Michelle Stouten

Projectleider Jongerenwerker en MDT Jong & Veer

Tel: 06-82 73 95 69

Rob Bisseling

Ontwikkelaar ErWelzijn

Tel: 0573-29 70 00

Seher Boya

Opbouwwerker

Tel: 06- 53 55 96 26

Sonja van Ampting

Financial Controller

Tel: 0573-29 70 00

Sonja Peterse

Projectleider LochemDoet (vrijwilligerscentrale)

Tel: 06-33 08 17 13

Tanja Pompe

Coördinator Lochemse Uitdaging

Tel: 06-31 49 57 63

Tom Kleissen

Manager Jeugd& Jongeren & Verenigingsondersteuner

tel.: 06-53 51 93 69

Vera Langedijk

@viseur Senioren

Tel: 06-17 73 24 49

Wendy Goodin

Relatiemanager a.i.

Tel: 0573- 29 70 00

Wim Bieckmann

Medewerker bedrijfsbureau

Tel: 0573-29 70 00

Wilma Arends

Coordinator TEAM ED 16+

Tel: 0573-29 70 00

Bestuur

Wil Philipsen

Voorzitter

Herman Lensink

Secretaris

Geert Schaeffer

Penningmeester

Manga Schrijver

Bestuurslid

Manuela Spaninks

Bestuurslid

Arno Groenendijk

Bestuurslid