Medewerkers

Alied Slot

Thuiscoach Jeugd

Tel: 06-21 17 75 13

Anke Muizelaar

Mantelzorgconsulent

Tel: 06-19 07 54 62

Bram Buiting

Directeur

Tel: 0573-29 70 00

Gertjan Krediet

Coördinator buurtbemiddeling

Tel: 06-19 20 12 95

Janine Dijkman

Coördinator opbouwwerk

Tel: 06-46 32 65 00

Kees Damhuis

Sportcoach

Tel: 06-45 83 72 94

Ria Broekhuis

Ouderenadviseur gebiedsteam Gorssel

Tel: 06- 33 18 91 21

Susan Schreurs

Senior administrateur

Tel: 0573- 29 70 00

André Smit

Jongerenwerker

Tel: 06-33 16 60 07

Annemarie Smith

Thuiscoach Senioren

Tel: 06-33 10 75 76

Carin Braak

Medewerker Vrijwilligerscentrale

Tel: 0573-29 70 00

Goverien Teerds

Medewerker vrijwilligerscentrale

Tel: 06-20 21 68 11

Jaap van Drunen

Jongerenwerker

Tel: 06-19 46 41 32

Manon Schulenburg

Telefoniste/receptioniste

Tel: 0573 – 29 70 00

Tom Kleissen

JOGG regisseur & Verenigingsondersteuner

tel.: 06-53 51 93 69

Wim Bieckmann

Financieel administratief medewerker

Tel: 0573-29 70 00

Anita Israel

Management Assistent

Tel: 0573-29 70 00

Denise de Jonge

Coördinator Jongerenwerk en team ED16+

Tel: 06-27 07 68 70

Hugo Schoute

Opbouwwerker

Tel: 06-45 64 08 25

Jelle Kip

Trainee

Tel:

Marian de Hoop

Mantelzorgconsulent

Tel: 0573-29 70 00

Seher Boya

Coördinator Lochemse Uitdaging & Meidenwerker

Tel: 06- 53 55 96 26

Toos Valkeman

Medewerker bedrijfsbureau

Tel: 0573-29 70 00

Vera Langedijk

Seniorenconsulent

Tel: 0573-29 70 00

Anja Rouwenhorst

Projectleider Budgetadviescentrum (B€L)

Tel: 06-57 04 81 03

Bettina Wargerink

Medewerker Bedrijfsbureau

Tel: 0573-29 70 00

Elly Vissers

Ouderenadviseur gebiedsteam Lochem

Tel: 06- 33 10 08 33

Irma Harmsen

Jeugcoach & Tienerwerker

Tel: 06-50 64 56 69

Karin Nijkamp

Programmamanager

Tel: 0573-29 70 00

Marjolijn Pezy

Sportcoach

Tel: 0573-29 70 00

Sonja Peterse

Coördinator Brede School & Projectleider B-FIT

Tel: 06-33 08 17 13

Wendy Goodin

Coördinator Vrijwilligerscentrale en projectleider BUUV

Tel: 06-53 44 82 01

Bestuursleden

Fenneke Woertman

Voorzitter

Ellen Steenberg

Bestuurslid

Geert Schaeffer

Penningmeester

Herman Lensink

Secretaris

Wil Philipsen

Bestuurslid